Anasayfa / Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

İnternet sitemizde güvenli alışverişi sağlayan teknolojiler kullanılmaktadır.

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği

İnternet sitemizde, kişisel bilgileriniz gizlidir ve 3. şahıslarla paylaşılmaz. Üye olurken ilettiğiniz bilgilerin tamamı güvenlik duvarı koruması altında saklanmaktadır. Kredi ve banka kartı bilgileriniz ise site veri tabanında tutulmamaktadır.

Ödeme Seçenekleri

İnternet sitemizde sunulan Havale/EFT veya Kredi Kartı ile ödeme seçeneklerinden birini tercih edip ödemenizi güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Havale veya EFT ile Ödeme

Havale veya EFT ile ödemeyi tercih ederseniz ödeme ekranındaki “Siparişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda gelen sayfada çıkan sipariş numarasını havale/EFT işlemlerindeki açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir. Gönderdiğiniz tutar en geç ertesi iş gününe kadar kontrol edilerek siparişiniz onaylanır. Müşteri Hizmetleri menüsü altındaki siparişlerim bölümünden onay durumunu takip edebilirsiniz.

Havale/EFT Hesap Bilgileri

……….. BANKASI
Hesap Adi: ……………………………………………..
IBAN: ……………………….

Kredi Kartı ile Ödeme

Siparişinizi dilediğiniz kredi kartıyla tek çekim olarak veya olarak taksitle ödeyebilirsiniz.

3D Güvenlik Sistemi

İnternet sitemizdeki diğer bir güvenlik seçeneği ise 3D Seç üre olarak adlandırılan Üç Boyutlu Güvenlik sistemidir. Kredi kartı ödeme altyapılarını sağlayan Visa ve Mastercard şirketleri tarafından kabul görmüş 3D Güvenlik sistemini seçtiğiniz takdirde, kredi kartını veren bankanın güvenli doğrulama ekranına yönlendirileceksiniz. Açılan bu ekranda kart sahibi olarak size sorulacak doğrulama şifresini girmeniz gereklidir.

Back to Top
Added to cart
Alışveriş Sepeti
Kapat

Sepetinizde ürün bulunmuyor.