Anasayfa / TESLİMAT KOŞULLARI

TESLİMAT KOŞULLARI

Ürünün Kargoya Verilme Süresi ve Kargo Ücreti

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin FİRMA adresine (Kabakum Mah. İzmir Çanakkale Cad. No:181/A Dikili/İZMİR) uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

İzmir dışından verilecek siparişleriniz için, taşıma bedeli ve soğuk zincir ürünlerin sağlıklı bir şekilde adrese ulaşabilmesi için koruyucu strafor, jel buz ve ambalaj maliyetleri eklenmektedir.
Internet mağazasından sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo ücreti orijinal ambalajlarının hacimlerine (desilerine*) göre hesaplanmaktadır. Gönderilerin yapılacağı il-ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi yoktur.

Desi olarak adlandırılan bu ölçümleme sistemine göre bir ürünün desisi santimetreküp cinsinden hacminin 3000’e bölünmesiyle hesaplanır. Desileri ondalıklı rakam olan ürünlerin kargo fiyatları üste yuvarlanarak hesap edilir. Bu ücret ödeme sayfasında toplam tutarınıza eklenerek tahsil edilir.

Kargo firmasının gönderi alanı kapsamında olması şartıyla siparişleriniz Türkiye sinirleri içerisinde dilediğiniz adrese ulaştırılır.

Sipariş Takibi

Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz ……… Kargo firması tarafından kargoya verildikten sonra sipariş oluştururken tanımladığınız mail adresinize gönderilecek bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Aynı sipariş içerisinde kargoya teslim süresi daha uzun olan bir ürün varsa, siparişinizdeki ürünlerin tamamı hazırlandıktan sonra, tek seferde kargoya verilir.

Back to Top
Added to cart
Alışveriş Sepeti
Kapat

Sepetinizde ürün bulunmuyor.