Anasayfa / İptal ve İade Şartları

İptal ve İade Şartları
Değerli Tüketicimiz,
Öncelikle ‘https://akdupeynir.com/ tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
İptal
Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği uyarınca; “Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler”de taraflarca aksi kararlaştırılmadığı takdirde cayma/iptal hakkı kullanılamaz.

Yönetmelik uyarınca, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünler, sarf malzemeleri, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler, tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünlerdir.

Bu itibarla internet sitemizde satışı gerçekleştirilen süt ve süt ürünleri grubuna ilişkin olarak cayma/iptal hakkının kullanımı mümkün değildir.

İade

İnternet sitemizde satışı gerçekleştirilen süt ve süt ürünlerinin sizlere tazeliklerini koruyarak ulaşması için ürünlerin niteliğine uygun ambalajlama ve paketleme ile gönderimini yapmaktayız.

Gösterilen tüm özene rağmen; ürünün size teslim edildiği tarih itibariyle tüketime uygun olmaması / kusurlu olması sebebiyle ürünün iadesi hususunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu durumda ürün iade kargo ücreti tarafımıza aittir.

Taşıma esnasında yaşanan her türlü sorun için kargonuzu teslim aldığınız esnada, kargo yetkilisi yanında gerekli kontrolleri yapmanızı ve ürünlerde herhangi bir hasar, yanlış ürün durumu ya da eksiklik olması halinde tutanak tutturulmasını ve bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında veya 0 (232) 675 7007 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ürün Iade Adresi: Kabakum Köyü Dikili – Izmir

Ürünlerimizi afiyetle tüketmeniz dileğiyle.

Sağlıklı günler dileriz.

Back to Top
Added to cart
Alışveriş Sepeti
Kapat

Sepetinizde ürün bulunmuyor.